2. Ish
  3. Xizmat ko'rsatish / tozalash ishlari
  4. Xizmat ko'rsatish / tozalash ishlari - Toshkent viloyati
  5. Xizmat ko'rsatish / tozalash ishlari - Toshkent
  6. Xizmat ko'rsatish / tozalash ishlari - Sirg‘ali tumani
Joylashtirildi 17/05/2024

Вакансия на позицию уборщицы

Ish haqi

2 000 000 - 3 500 000 сум

Joylashuv

Toshkent, Sirg‘ali tumani

Tavsif

Вакансия: Уборщица в офис

Обязанности:

  • Проведение уборки в офисных помещениях

  • Уборка общественных зон и санитарных помещений

  • Выполнение поручений руководителя по уборке

График работы:

  • С понедельника по субботу

  • С 8:00 до 17:00 часов

Заработная плата:

  • Договорная

Требования:

  • Опыт работы приветствуется

  • Ответственность и аккуратность

  • Способность выполнять работу в соответствии с установленными стандартами

Адрес:

  • Ул. Кумарык 6 тупик, дом 12

  • Сергели

Просим заинтересованных кандидатов звонить по телефону [+99******** 95 65] для дополнительной информации.

Вакансия: Офис учун тозаловчи

Важливий ишлар:

  • Офис хоналарида тозалаш ишлари амалга ошириш

  • Жамият зоналарини ва санитария ишларни тозалаш

  • Тозаловчининг бошлиги томонидан берилган вазифаларни бажариш

Иш вакти:

  • Душанба кундан шанба кунига

  • 8:00 дан 17:00 гача

Ойлик маош:

  • Суҳбат бўйича

Талаблар:

  • Тажриба муҳим эмас, лекин ариза қилинган

  • Масъулият ва тартибга эга бўлиш

  • Белгиланган стандартларга мувофиқ ишлаш қобилияти

Манзил:

  • Қумарик кўчаси 6 тупик, уй 12

  • Сергели

Иш бериш учун мурожаат қилиш учун аризаларни маълумот олиш учун [+99******** 95 65] қўнгироқ қилинг.

Toshkent viloyati

Toshkent viloyati, Toshkent, Sirg‘ali tumani
ID: 52167970